Zapraszamy do udziału w zajęciach  edukacyjnych odnośnie działań zapobiegających

występowaniu przypadków pracy w stanie po użyciu alkoholu lub środków działających podobnie do alkoholu

 

 

 

Zapraszamy do poznania nowych  metod rozpoznawania  osób niezdolnych do świadczenia pracy. Skożystacie Państwo z  nowej metody nauczania, stosowanej w edukacji ratowników medycznych.

Nowatorski sposób  gwarantuje dobre przygotowanie do monitorowania bezpieczeństwa (trzeźwości) w zakładach pracy. W programie znaczny nacisk kładziemy na symulowanie przyszłych zdarzeń.

W trakcie zajęć praktycznych współtworzymy z uczestnikami procedurę postępowania w zapobieganiu świadczenia pracy w stanie po użyciu alkoholu lub środków działających podobnie do alkoholu. Krok po kroku, którą można włączyć do regulaminu pracy


                                                                                                  

Cel szkolenia

Przygotowanie praktyczne i teoretyczne uczestnika szkolenia. Nabycie umiejętności rozpoznawania, zbadania, udokumentowania osób niezdolnych do świadczenia pracy oraz pod wpływem substancji zakazanych prawem. Nabycie umiejętności właściwego reagowania i stosowania prewencji w oparciu o przestrzeganie regulaminu zakładowego i zasad międzyludzkich, zachowania dobrego imienia i marki firmy.
Szkolenie ma charakter warsztatowy, interaktywny. Wykorzystujemy nowe techniki zapamiętywania, gwarantujemy natychmiastową przyswajalność przekazywanego materiału. Prowadzone jest z wykorzystaniem, m.in. analizy przypadków, burzy mózgów, ćwiczeń zespołowych, ćwiczeń indywidualnych, odgrywania ról, treningu umiejętności praktycznych, "okrągłego" stołu doświadczeń, a także w oparciu o konkretne przykłady zgłaszane przez uczestników szkolenia i inne.  

                                                                                                                       
Dla kogo

Szkolenie skierowane jest  do:

  • Osób kierujących pracownikami (kierownik, mistrz, menager, brygadzista, właściciel firmy, personalny, BHP, detektyw), odpowiedzialnych za organizowanie pracy podległym pracownikom, którzy dopuszczają pracowników do prac niebezpiecznych, prowadzą odprawy pracowników przed rozpoczęciem pracy,  oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w zakładzie pracy.
  • Kim jesteśmy

Od ponad 20 lat zajmujemy się bezpieczeństwem "miejsca pracy". Oprócz szkoleń i prewencji zajmujemy się badaniami trzeźwości korzystając z najnowszych technologii motrologicznych. Na bazie własnych  doświadczeń i innych, budujemy współczesne systemy  zabezpieczeń  przed dopuszczeniem do pracy pracowników  pod wpływem substancji zakazanych prawem i "niezdolnych".


Co zyskujesz

Poprzez poszerzenie wiedzy, kadra nadzoru a zarazem podlegli im pracownicy zyskują nową świadomość, panowania nad swoimi emocjami, stresem, słowo odpowiedzialność nabiera nowego znaczenia. Otrzymujesz certyfikat. Poprawiają się relacje międzyludzkie i bezpieczeństwo. Pracownicy chętnie uczestniczą w szkoleniu, przejawiają duże zaangażowanie  podczas warsztatów z uwagi na to że tą wiedzę i doświadczenie mogą wykorzystać także  w życiu osobistym.

Szkolenie jest wolne od marketingu czy też lokowania produktów!!! 

 

 

Cena szkolenia

Przez lata prowadząc szkolenia nauczyliśmy się, że klienci bardzo często wybierają program szkolenia, skonfigurowany indywidualnie „uszyty na miarę”  dostosowany do obecnych ich potrzeb.

Dlatego zdecydowaliśmy się, że każdy klient, który zapyta nas o cenę dostanie indywidualną, specjalną ofertę 


Organizacja zajęć

Teraz trzy formy szkolenia !

  • *stacjonarne otwarte - praktyczne imitowanie przyszłych zagrożeń i  rozwiązywanie ich w zespole
  • *indywidualne on-linegdy brakuję Ci czasu, albo  chcesz konsultować i rozwiązywać problemy       anonimowo 
  • *stacjonarne zamkniete wewnętrzne- (w firmie klienta) - dla osób decyzyjnych w firmie w formie spotkania informacyjnego np; nowe sposoby monitorowania trzeżwości i prewencji 
  • Uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne, oraz imienny certyfikat potwierdzający nabycie powyższych umiejętności i wiedzy .

Koszt dojazdu do klienta do uzgodnienia przez strony.


Kontakt: Tel. 501 134 201   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referencje  http://ustniki.pl/referencje.html

 

 Kto korzystał z naszych usług: PKP, TRAMWAJE WARSZAWSKIE, CBA, ABW, STRAŻ MIEJSKA W POZNANIU RAWIE MAZOWIECKIEJ, SĄDY -WARSZAWA PRAGA, WOLA, NEDERMAN, RUUKKI, ROSSMAN, KOPALNIA BOGDANKA, TOPEX, WOJSKO POLSKIE.