Zapraszamy do udziału w szkoleniach on line: 

1/Zasady postępowania, podczas badań trzeźwości pracowników w czasie pandemii i po.

2/Zabezpieczenie  przed zakażeniami badanego i badającego, podczas wykonywania badań trzeźwości za zgodą pracownika.

3/Komunikacja w Firmie językiem Porozumienia bez Przemocy wg. Marshalla Rosenberga (ang. Nonviolent Communication - NVC) madeinempaty- Katarzyna Raabe

4/Posprzątajmy po pandemii- redukcja nadmiaru stresu w pracy zdalnej i nie tylko. Warsztat dedykowany jest dla Firm. 

Żonglowanie inaczej aktywna medytacja pomaga w szybkim tempie uwalniać się z napięć oraz zrywać nawykowe zachowania.

                                                                                                    

Cel szkolenia

 

Nabycie umiejętności wyważonego, adekwatnego reagowania i stosowania prewencji odnośnie używek (tych legalnych: kawa, nikotyna, nap. energetyczne jak i tych zakazanych pawem)  podczas pracy w oparciu o przestrzeganie regulaminu zakładowego i zasad międzyludzkich, zachowania dobrego imienia i marki firmy.

 

Szkolenie ma charakter warsztatowy, interaktywny. Wykorzystujemy nowe techniki zapamiętywania, gwarantujemy natychmiastową przyswajalność przekazywanego materiału. Prowadzone jest z wykorzystaniem, m.in. analizy przypadków, burzy mózgów, ćwiczeń zespołowych, ćwiczeń indywidualnych, odgrywania ról, treningu umiejętności praktycznych, "okrągłego" stołu doświadczeń, a także w oparciu o konkretne przykłady zgłaszane przez uczestników szkolenia i inne.  

 

                                                                                                                       
Dla kogo

Szkolenie skierowane jest  do:

  • Osób kierujących pracownikami (kierownik, mistrz, menager, brygadzista, właściciel firmy, HR, BHP), odpowiedzialnych za organizowanie pracy podległym pracownikom, którzy dopuszczają pracowników do pracy, prowadzą odprawy pracowników przed rozpoczęciem pracy,  oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w zakładzie pracy.
  • Kim jesteśmy

Od ponad 20 lat zajmujemy się bezpieczeństwem "miejsca pracy". Oprócz szkoleń i prewencji zajmujemy się badaniami stanu świadomości korzystając z najnowszych technologii motrologicznych. Na bazie własnych  doświadczeń i innych, budujemy współczesne systemy zabezpieczeń  przed dopuszczeniem do pracy osób  "niezdolnych".

Działalność nasza jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod nrumwrem ewidencyjnym 3.14/00228/2019  


Co zyskujesz

Poprzez poszerzenie wiedzy, kadra nadzoru a zarazem podlegli im pracownicy zyskują nową świadomość, panowania nad swoimi emocjami, stresem, słowo odpowiedzialność nabiera nowego znaczenia. Otrzymujesz certyfikat. Pogłębiają się relacje międzyludzkie i bezpieczeństwo. Pracownicy chętnie uczestniczą w szkoleniu, przejawiają duże zaangażowanie  podczas warsztatów z uwagi na to że tą wiedzę  i doświadczenie mogą wykorzystać także  w życiu osobistym.

Szkolenie jest wolne od marketingu czy też lokowania produktów!!! 

 

 

Cena szkolenia

Przez lata prowadząc szkolenia nauczyliśmy się, że klienci bardzo często wybierają program szkolenia, skonfigurowany indywidualnie „uszyty na miarę”  dostosowany do obecnych ich potrzeb.

Dlatego zdecydowaliśmy się, że każdy klient, który zapyta nas o cenę dostanie indywidualną, specjalną ofertę 


Organizacja zajęć

Teraz trzy formy szkolenia ! 

  • *indywidualne on-linegdy brakuję Ci czasu, albo  chcesz konsultować i rozwiązywać problemy  zdalnie
  • *stacjonarne otwarte - praktyczne imitowanie przyszłych zagrożeń i rozwiązywanie ich w zespole
  • *stacjonarne zamkniete wewnętrzne- (w firmie klienta) - dla osób decyzyjnych w firmie w formie spotkania informacyjnego np; nowe sposoby ograniczenia ryzyk i prewencji w zapobieganiu wypadków spowodowanych nadużywaniem m.in. nikotyny. 
  • Uczestnik otrzymuje narzędzia dydaktyczne, oraz imienny certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności i wiedzy.
  •  

 

Kontakt: Tel. 501 134 201   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kto korzystał z naszych usług: