Medart 2000 Janusz Peryt to firma działającej na rynku od 1996 roku, profesjonalnie zajmujemy się urządzeniami do badania stanu trzeźwości, przytomności.

Wprowadzamy do Firm autorskie programy i procedury zgodne z prawem, zabezpieczające Firmę i Pracowników przed konsekwencjami używania i nadużywania wszelkich używek. Prowadzimy także szkolenia w zakresie przygotowania kadry nadzoru do badań osób dopuszczanych do pracy w zawodach szczególnie niebezpiecznych wymagających szeroko pojętej trzeźwości-przytomności.    

Za swoją życiową misję uważamy wsparcie pracowników w  miejscu pracy poprzez różnego rodzaju formy rozwoju osobistego. Pomagamy w mediacjach pracownik-pracodawca. Doradzamy również pracodawcom w wdrażaniu systemów i zabezpieczeń przed używkami. Asystujemy w budowaniu zdrowych relacji pracownik-pracodawca, co ma olbrzymi wpływ na życie osobiste pracowników i ich rodzin.


Najważniejszy jest dla nas człowiek - podajemy rękę ludziom o różnym statusie społecznym. Propagujemy i zachęcamy  do zdrowego stylu życia. Naszym marzeniem, ale i celem wszystkich działań, jest sprawianie, aby ludzie poczuli w sobie prawdziwe szczęście i spełnienie.
Interesuję się także neurobiologią, toksykologią, psychologią, fizyką kwantową oraz funkcjonowaniem ludzkiego mózgu i umysłu. Mówimy zdecydowanie nie! manipulacji i chorej rywalizacji.

Moją pozazawodową pasją jest awiacja, rozwój świadomości, żonglowanie, spacery z kijkami.