Redukcja Stresu

DAVID DELIGHT PLUS,

Posiada 25 sesji treningowych, co umożliwia lepsze dostosowanie sesji do indywidualnych potrzeb.

Zamów szybko poprzez tel. 501-134-201 lub  e-mail: ustniki@ustniki.pl

DELIGHT PLUS jest przeznaczony dla osób cierpiących na bezsenność, zestresowanych, z objawami depresji sezonowej (SAD), lęku i bólu, pomaga wymazywać traumy.

DELIGHT PLUS to innowacyjne urządzenie medyczne, które wykorzystuje sprawdzoną, bezpieczną i skuteczną metodę audiowizualnej stymulacji mózgu (AVE). Zmniejsza stres, objawy związane z depresją (SAD), bezsenność, lęk.

Po sesji treningowej umysł jest zregenerowany, wypoczęty i spokojny. 

Trening z DELIGHT PLUS może zastąpić stymulujące używki (np. kawę), pobudzając umysł do efektywniejszej i twórczej pracy. 

Sesje DELIGHT PLUS zostały gruntownie przetestowane i przygotowane w oparciu o najbardziej aktualne wyniki badań naukowych, aby zapewnić ich jak najlepszą efektywność i bezpieczeństwo stosowania.

DELIGHT PLUS poprawia nastrój, zwiększa sprawność umysłową, kreatywność, eliminuje natrętne myśli i nadmierne pobudzenie.

Urządzenie DELIGHT PLUS może również wprowadzić umysł w stan potrzebny do medytacji. Podczas sesji treningowych poszczególne obszary mózgu zaczynają się integrować jak u mistrzów medytacji. Ludzie stosujący DELIGHT PLUS doświadczają tego samego uczucia ciszy i spokoju co medytujący.

DELIGHT PLUS to innowacyjne osiągnięcie w zakresie neurotechnologii i neuroterapii.

Wystarczy tylko pół godziny korzystania z DELIGHT PLUS.

Bezlekowa terapia lęku, bezsenności i bólu.

Urządzenie na zamówienie, dostępne po złożeniu zamówienia.

Dostawa i odbiór urządzenia po uzgodnieniu przez strony.