O firmie

Nasze motto:  Aby wiedza i czucie wyprzedzały doświadczenia

 

 
Medart2000 Janusz Peryt to firma działającej na rynku od 1996 roku, zajmujemy się sprzedażą urządzeń do badania szeroko pojętej trzeźwości, ustników do alkomatów oraz edukacji. Wspieramy pracodawców w zapobieganiu wypadkom w zakładach pracy m. in.  poprzez popularyzację wiedzy toksykologicznej i metrologicznej którą ciągle aktualizujemy na różnych konferencjach.  

Tworzymy i przekazujemy pracodawcom autorskie programy informacyjne w temacie "Bezpieczna praca". Pełnimy funkcję "Asystenta zdrowienia" w uwalnianiu się od nikotyny.

Prowadzimy szkolenia  w zakresie wstępnego rozpoznawania osób dopuszczanych do prac, w zawodach szczególnie niebezpiecznych wymagających szeroko pojętej trzeźwości i uważności.

Wiedza i doświadczenie zawodowe, które ciągle aktualizujemy, pomaga nam doradzać  pracodawcom w tworzeniu i wdrażaniu, systemów i zabezpieczeń przed wypadkami oraz szkodami materialnymi.


Poza pracą interesuje się  awiacją, spacerami z kijkami a duchowo rozwijam się w "Rodzinach Empatycznych".

 

 

 

Obecnie w dobie wygaszającej się pandemii wspieramy pracodawców w redukcji nadmiaru  stresu, wzmacniania czujności  i  psychomotoryki, pamięci, koncentracji oraz panowania nad emocjami.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji  projektujemy i wyposażamy w firmach pokoje do relaksacji, utrzymania i poszerzania swoich umiejętności psychofizycznych.

Co możesz wytrenować w pokoju do relaksacji ?

* poprawić czas reakcji u kierowców i operatorów maszyn

* poprawić pamięci i zredukować nadmiar stresu

* usprawnić ciało w rehabilitacji po urazach fizycznych i psychicznych (traumach)

* w codziennym życiu poprawić sprawność psychomotoryczną

* w samokontroli sprawności psychoruchowej i rozbudzania się przed pracą jak też utrzymania       czujności i uważności pracując  w nocy.