O firmie

Nasze motto:  Aby wiedza i czucie wyprzedzały doświadczenia

 

 

 Medart2000 Janusz Peryt to firma działającej na rynku od 1996 roku, zajmujemy się sprzedażą, serwisem urządzeń do badania szeroko pojętej trzeźwości, narkotestów,  ustników do alkomatów oraz edukacji. Wspieramy pracodawców w zapobieganiu wypadkom w zakładach pracy m. in.  poprzez popularyzację wiedzy toksykologicznej i metrologicznej którą ciągle aktualizujemy. 

Tworzymy i przekazujemy pracodawcom  programy informacyjne w temacie "Bezpieczna praca".

Pełnimy funkcję "Asystenta zdrowienia" w uwalnianiu się od nikotyny.

Prowadzimy szkolenia  w zakresie wstępnego rozpoznawania osób dopuszczanych do prac, w zawodach szczególnie niebezpiecznych wymagających szeroko pojętej trzeźwości i uważności.

Wiedza i doświadczenie zawodowe, które ciągle aktualizujemy, pomaga nam wspierać  pracodawców w tworzeniu i wdrażaniu, systemów i zabezpieczeń przed wypadkami oraz szkodami materialnymi.

 Poza pracą interesuje się: psychologią, neurobiologią, kognitywistką, awiacją, spacerami z kijkami a duchowo rozwijam się w "Rodzinach Empatycznych".

  

Obecnie w dobie wygaszającej się pandemii i konfliktu za wschodnią granicą,  wspieramy pracodawców w redukcji nadmiaru  stresu, wzmacniania czujności  i  psychomotoryki, pamięci, koncentracji oraz panowania nad emocjami.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji  projektujemy i wyposażamy w firmach pokoje do relaksacji, utrzymania i poszerzania swoich umiejętności psychofizycznych.

Co możesz wytrenować w pokoju do relaksacji ?

* poprawić czas reakcji u kierowców i operatorów maszyn

* poprawić pamięci i zredukować nadmiar stresu

* usprawnić ciało w rehabilitacji po urazach fizycznych i psychicznych (traumach)

* w codziennym życiu poprawić sprawność psychomotoryczną

 

* w samokontroli sprawności psychoruchowej i rozbudzania się przed pracą jak też utrzymania       czujności i uważności pracując  w nocy.