Zapobieganie wypadkom w pracy

 www.kazdywzny.com

 

Zdrowie decyduje o jakości i długości życia – „gdybyś miał konia wyścigowego wartego milion dolarów, to pozwoliłbyś mu palić papierosy, pić whisky i zarywać noce?”

CZY SŁYSZAŁEŚ O PREWENCJI WYPADKOWEJ?

Czy chciałbyś skorzystać z bezpłatnych działań w zapobieganiu wypadkom, w ramach polisy ubezpieczenia grupowego?

 

Zadzwoń 501-134-201 lub napisz peryt@peryt.pl

www.kazdywazny.com

W ranach prewencji wypadkowej tworzymy dla pracowników  materiały edukacyjne ponoszące bezpieczeństwo pracy oraz  szerzące wzajemność i szacunek dla procedur BHP.   

 

CZYM JEST PREWENCJA WYPADKOWA?

To różnego rodzaju działania związane z zapobieganiem wypadkom, prowadzące do eliminacji, zmniejszenia wielkości lub częstości szkód.

Specjalizujemy się w działaniach zapobiegających świadczenia pracy osobom które są tzw. niezdolne z rożnych powodów. Obecnie nowym czynnikiem generującym wypadki są skutki po covidowe objawiające się zaburzeniami neurologicznymi polegającymi na zaburzeniach czucia siebie i świata zewnętrznego.  Natomiast najczęstszymi czynnikami  w Polsce są: osoby pod wpływem alkoholu, stan przemęczenia spowodowany nadużyciem alkoholu dnia poprzedniego „kac”, niedobór odpoczynku spowodowany często dodatkowym zajęciem zarobkowym po pracy, problemy w rodzinie i brak wsparcia i zrozumienia utrzymania rodziny lub inne substancje psychoaktywne w tym dopalacze, czyli syntetyczne narkotyki oraz samodzielne nadużywanie leków tzw. OTC.

Jeśli prowadzisz firmę i chciałbyś zabezpieczyć siebie i swój majątek przed uszczupleniem z powodu szkód wyrządzonych przez niezdolnych pracowników to proszę o kontakt.

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju narzędzia wsparcia, gotowe dopasowane rozwiązania które zapewnią utrzymanie płynności biznesu i dobrej marki Twojej Firmy.