Zapraszamy do szkoleń w zakresie obsługi i użytkowania alkomatów wszystkich typów elektrochemicznych i spektrofotometrycznych oraz narkotestów.

 

Szkolenie dedykowane:

Rozpoznawanie osób niezdolnych do świadczenia pracy.

Zapraszamy do poznania nowych metod rozpoznawania osób niezdolnych do świadczenia pracy. Żyjemy w okresie dużej dynamiki zmian i wprowadzania nowych technologii mertologicznych.

Nauczamy nową metodą, tak  jak  szkoli się obecnie ratowników medycznych w  USA i astronautów przed lotmi w NASA.

Sposób szkolenia gwarantuje dobre przygotowanie do monitorowania bezpieczeństwa (trzeźwości) w zakładach pracy. W szkoleniu znaczny nacisk kładziemy na symulowanie przyszłych zdarzeń.

W trakcie szkolenia tworzymy razem z uczestnikami procedurę postępowania w oparciu o  narzędzia i metody badawcze dostępne w konkretnym środowisku-zakładzie pracy. 

 


                                                                                                  

Cel szkolenia

Przygotowanie praktyczne i teoretyczne uczestnika szkolenia. Nabycie umiejętności rozpoznawania, zbadania, udokumentowania osób niezdolnych do świadczenia pracy oraz pod wpływem substancji zakazanych prawem. Nabycie umiejętności właściwego reagowania i stosowania prewencji w oparciu o przestrzeganie regulaminu zakładowego i zasad międzyludzkich, zachowania dobrego imienia i marki firmy.
Szkolenie ma charakter warsztatowy, interaktywny. Wykorzystujemy nowe techniki zapamiętywania, gwarantujemy natychmiastową przyswajalność przekazywanego materiału. Prowadzone jest z wykorzystaniem, m.in. analizy przypadków, burzy mózgów, ćwiczeń zespołowych, ćwiczeń indywidualnych, odgrywania ról, treningu umiejętności praktycznych, "okrągłego" stołu doświadczeń, a także w oparciu o konkretne przykłady zgłaszane przez uczestników szkolenia i inne.  

                                                                                                                       
Dla kogo

Szkolenie skierowane jest  do:

  • Osób kierujących pracownikami (kierownik, mistrz, menager, brygadzista, właściciel firmy, personalny, BHP, detektyw), odpowiedzialnych za organizowanie pracy podległym pracownikom, którzy dopuszczają pracowników do prac niebezpiecznych, prowadzą odprawy pracowników przed rozpoczęciem pracy,  oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w zakładzie pracy.
  • Kim jesteśmy

Od ponad 20 lat zajmujemy się bezpieczeństwem "miejsca pracy". Oprócz szkoleń i prewencji zajmujemy się badaniami trzeźwości korzystając z najnowszych technologii motrologicznych. Na bazie własnych  doświadczeń i innych, budujemy współczesne systemy  zabezpieczeń  przed dopuszczeniem do pracy pracowników  pod wpływem substancji zakazanych prawem i "niezdolnych".


Co zyskujesz

Poprzez poszerzenie wiedzy, kadra nadzoru a zarazem podlegli im pracownicy zyskują nową świadomość, panowania nad swoimi emocjami, stresem, słowo odpowiedzialność nabiera nowego znaczenia. Otrzymujesz certyfikat. Poprawiają się relacje międzyludzkie i bezpieczeństwo. Pracownicy chętnie uczestniczą w szkoleniu, przejawiają duże zaangażowanie  podczas warsztatów z uwagi na to że tą wiedzę i doświadczenie mogą wykorzystać także  w życiu osobistym.

Szlokenie jest wolne od marketingu czy też lokowania produktów!!! 

 

 

Cena szkolenia

Przez lata prowadząc szkolenia nauczyliśmy się, że klienci bardzo często wybierają program szkolenia, skonfigurowany indywidualnie „uszyty na miarę”  dostosowany do obecnych ich potrzeb.

Dlatego zdecydowaliśmy się, że każdy klient, który zapyta nas o cenę dostanie indywidualną, specjalną ofertę 


Organizacja zajęć

Teraz trzy formy szkolenia !

  • *stacjonarne otwarte - praktyczne imitowanie przyszłych zagrożeń i  rozwiązywanie ich w zespole
  • *indywidualne on-linegdy brakuję Ci czasu, albo  chcesz konsultować i rozwiązywać problemy       anonimowo 
  • *stacjonarne zamkniete wewnętrzne- (w firmie klienta) - dla osób decyzyjnych w firmie w formie spotkania informacyjnego np; nowe sposoby monitorowania trzeżwości i prewencji 
  • Uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne, oraz imienny certyfikat potwierdzający nabycie powyższych umiejętności i wiedzy .

Koszt dojazdu do klienta do uzgodnienia przez strony.


Kontakt: Tel. 501 134 201   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Refrencje  http://ustniki.pl/referencje.html

 

 Kto korzystał z naszych usług: PKP, TRAMWAJE WARSZAWSKIE, CBA, ABW, STRAŻ MIEJSKA W POZNANIU RAWIE MAZOWIECKIEJ, SĄDY -WARSZAWA PRAGA, WOLA, NEDERMAN, RUUKKI, ROSSMAN,KOPALNIA BOGDANKA, TOPEX, WOJSKO POLSKIE.