Szkolenie dedykowane:

Badanie stanu trzeźwości

narkotestem i alkomatem.

Wstępne rozpoznawanie osób

niezdolnych do świadczenia pracy.

Zapraszamy do poznania nowych urządzeń i metod rozpoznawania osób niezdolnych do świadczenia pracy.Alkomat lub narkotest w rekach osoby przeszkolonej zwiększa swoją moc oddziaływania.  Żyjemy w okresie dużej dynamiki zmian i wprowadzania nowych technologii.

Szkolenia prowadzone są w nowatorki sposób-"zabawę w wesołego dedektywa" który pozwala na zapamiętanie materiału przez wszystkich uczestników.   

                                                                                                  

Cel szkolenia

Przygotowanie praktyczne i teoretyczne uczestnika szkolenia. Nabycie umiejętności rozpoznawania, zbadania, udokumentowania osób niezdolnych do świadczenia pracy oraz pod wpływem substancji zakazanych prawem. Nabycie umiejętności właściwego reagowania i stosowania prewencji w oparciu o przestrzeganie regulaminu zakładowego i zasad międzyludzkich, zachowania dobrego imienia i marki firmy.
Szkolenie ma charakter warsztatowy, interaktywny. Wykorzystyjemy nowe techniki zapamietywania, gwaratujemy natytchmiastową przyswajalność przekazywanego materiału. Prowadzone jest z wykorzystaniem, m.in. analizy przypadków, burzy mózgów, ćwiczeń zespołowych, ćwiczeń indywidualnych, odgrywania ról, treningu umiejętności praktycznych, "okrągłego" stołu doświadczeń oraz wykładów, a także w oparciu o konkretne przykłady zgłaszane przez uczestników szkolenia i inne.  


Dla kogo

Szkolenie skierowane jest  do:

  • Osób kierujących pracownikami (kierownik, mistrz, menager,brygadzista,właściciel firmy,personalny, BHP, detektyw), odpowiedzialnych za organizowanie pracy podległym pracownikom, którzy dopuszczają pracowników do prac niebezpiecznych, prowadzą odprawy pracowników przed rozpoczęciem pracy,  oraz osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w zakładzie pracy.
  • Kim jesteśmy

Od ponad 20 lat zajmujemy się bezpieczeństwem "miejsca pracy". Oprócz szkoleń i prewencji zajmujemy się badaniami trzeźwości korzystając z najnowszych technologii motrologicznych. Na bazie własnych  doświadczeń i innych, budujemy współczesne systemy  zabezpieczeń  przed dopuszczeniem do pracy pracowników  pod wpływem substancji zakazanych prawem i "niezdolnych".

 


Co zyskujesz

Poprzez poszerzenie wiedzy, kadra nadzoru a zarazem podlegli im pracownicy zyskują nową świadomość, panowania nad swoimi emocjami, stresem, słowo odpowiedzialność nabiera nowego znaczenia. Otrzymujesz certyfikat. Poprawiają się relacje międzyludzkie i bezpieczeństwo. Pracownicy chętnie uczestniczą w szkoleniu, przejawiają duże zaangażowanie  podczas warsztatów z uwagi na to że tą wiedzę i doświadczenie mogą wykorzystać także  w życiu osobistym.

 

Program 
*Rodzaje dostępnych używek i tworzenie mapy zagrożeń.

*Metody i techniki oceny stanu trzeźwości, wstępna ocena "optycznie - zmysłami".

*Zasady prowadzenia badań Człowieka i substancji.

*Tolerancja, interpretacja wyników.

*Warsztat z badań postrzegania zmysłowego i pozazmysłowego, sensoryki, intuicji,wizualizacji.
*Przepisy BHP i zasady etyczne podczas prowadzonych badań.
*Protokół z badania wydychanego powietrza,sliny.
*Warsztat z użycia  alkomatu lub narkotestu krok po kroku.
*Sposoby rozładowywania stresu .
*Środki prewencyjne w zakładzie pracy - najnowsze i najskuteczniejsze techniki oddziaływania, *sposoby    i zasady ich stosowania-doświadczenia innych firm na świecie.
*Najczęściej popełniane błędy - główni winowajcy czyli nasze własne błędy.

 

*Kto to jest „osoba niezdolna”

*Co to są” czynności niebezpieczne”

*Zapoznanie się z nowelizacją ustawy o wychowaniu w trzeźwości z lipca 2011 r.

 

 

Cena szkolenia

Przez lata prowadząc szkolenia nauczyliśmy się, że klienci bardzo często wybierają program szkolenia, skonfigurowany indywidualnie „uszyty na miarę”  dostosowany do obecnych ich potrzeb.

Dlatego zdecydowaliśmy się, że każdy klient, który zapyta nas o cenę dostanie indywidualną, specjalną ofertę 


Organizacja zajęć

Teraz trzy formy szkolenia !

  • *stacjonarne otwarte - tzw. tradycyjne
  • *indywidualne on-line - gdy barakuje Ci czasu, albo już podczas szkolenia chcesz konsultować i     rozwiązywać problemy dotyczące efektywności pracy i wynagradzania w Twojej firmie
  • *wewnętrzne (w firmie) - gdy tematyka szkolenia interesuje wiele osób decyzyjnych w firmie
  • Uczestnik otrzymuje materiały dydaktyczne, oraz imienny certyfikat potwierdzający nabycie powyższych umiejętności i wiedzy .

Koszt dojazdu do klienta do uzgodnienia przez strony.

Istnieje możliwość organizacji indywidualnego toku szkoleń z całości lub wybranych zagadnień programu.
Kontakt: Tel. 501 134 201
Fax/tel. 22 631 32 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.