JANUSZ PERYT


Właściciel firmy Medart 2000 działającej na rynku od 1996 roku. Zawodowo zajmuje się alkomatami, narkotestami,blokadami alkoholowymi i wprowadza w zakładach pracy autorskie programy zabezpieczające przed używkami. Prowadzi także szkolenia w zakresie budowy i obsługi alkomatów dowodowych i narkotestów oraz prowadzenia za ich pomocą badań osób i substancji, rozpoznawania osób będących pod wpływem niedozwolonych substancji, a także działań uświadamiajacych i prewencji.

 

Za swoją życiową misję uważa wsparcie pracowników w utrzymaniu miejsc pracy poprzez różnego rodzaju formy rozwoju osobistego. Doradza również pracodawcom w tworzeniu systemów i zabezpieczeń. Asystuje w budowaniu zdrowych relacji pracownik-pracodawca, co ma olbrzymi wpływ na życie osobiste.


Najważniejszy jest dla niego człowiek - podaje rękę ludziom o różnych statusach społecznych, różnych problemach zawodowych i prywatnych. Uczy również zdrowego stylu życia. Jego marzeniem, ale i celem wszystkich działań, jest sprawianie, aby ludzie poczuli prawdziwe szczęście i spełnienie.
Interesuje się także psychologią, fizyką kwantową oraz funkcjonowaniem ludzkiego mózgu. Mówi zdecydowanie nie! manipulacji i chorej rywalizacji. Jego pozazawodową pasją jest awiacja i rozwój duchowy. 


Jest człowiekiem o głębokiej duchowości i silnej dyscyplinie. Siły duchowe czerpie z medytacji i modlitwy.